Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: [email protected]


Logoga kott-toolid

Otsid tikitud või trükitud logoga/nimega kott-tooli?


Pakume teenusena kott-toolidele trükkimist või tikkimist. Meie toodetel on võimalik valida kas osaline või täielik trükkimine. Parima tulemuse saamiseks soovitame OX, Outside või Nordic kangaid. OX ja Nordic kangale trükkimiseks kasutame spetsiaalset sublimatsioonitehnoloogiat. Kangale trükkimist teeme UV-tehnoloogiaga, kuna see kohandub kanga eripäraga ja annab väga kõrge kvaliteediga tulemuse, mis vastab ootustele. Andke meile oma soovist teada ja jätke ülejäänud töö Meile!


Saada meile oma soov emailile [email protected]


Iga tikandi või trüki hind on individuaalne ja arvutatakse eraldi. Tootmisaeg on kuni 3 nädalat.

Suurim valik Eestis!

Kõik kott-toolid on valmistatud armastuse ja hoolega! Saadaval üle 1500 erineva kott-tooli variatsiooni, meie kott-toolid sobivad nii lastele kui Täiskasvanutele.

Raha tagasi Garantii!

Hindame kõrgelt kvaliteeti ja mugavust! Usume oma toodetesse ja pakume 14 päeva raha tagasi garantiid oma toodetele.

Praktiline mööbel!

Kõigil PuskuPusku kott-toolidel on eraldi sisekott ja väliskott. Tänu millele on graanulite väljapudenemine võimatu! Lisaks on tooteid lihtne graanulitega täita ning väliskott on eraldi pestav ja hooldatav.

Kontakt


 

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika