Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: [email protected]


Meist

Pušku Pušku on loov ja arenev ettevõte Leedust! Alates 2008 aastast oleme tootnud huvitavaid ja erinevaid kott-toole, luues uusi trende selles valdkonnas. Me lähtume filosoofiast, mille kohaselt õnnelik olemine ei nõua suuri muutusi ega investeeringuid, sest usume, et kõigi elus on asju millest rõõmu tunda!


Need mõnusad hetked, kus istud mugaval kott-toolil ning unistad või jagad oma päevamuljeid lähedastega, muudavad elu rõõmsamaks. Sellest ideest inspireerituna oleme loonud üle 1500 erineva kott-tooli, mis on mõeldud just tänapäevastele inimestele, kes otsivad uusi kujundusideid ja unikaalsust igas detailis. Meie laiast valikust kangastest, värvidest ja mudelitest leiab ka kõige nõudlikum disainer omale just selle õige kott-tooli. 


Oleme uhked, et oleme suutnud end ehitada Baltikumi suurimaks kott-toolide asjatundjaks ja saada maailmas järjest tuntumaks. Meie tooteid leiab Eestis, Lätis, Leedus, Saksamaal, Soomes, Rootsis ja meid leiab isegi Austraalias. Meie toodangust üle 50% ekspordime ja 90% toodangust müüakse "Pušku Pušku" brändi all. Valmistame ja disainime tooteid ka kliendi soovi ja vajaduse järgi. Seega kui sul on hulljulge idee kott-toolist, mis vajab teostust, võta julgelt ühendust! 


Teeme tihedat koostööd erinevate reklaamiagentuuride ja ettevõtetega, pakkudes neile just sellise tikandi või trükiga kott-toole nagu soovitakse. Trükkides saame kott-toolile paigutada ükspuha millise hullumeelse idee! Meile meeldib see mida me teeme ja seda väljendame ka oma suhtluses ja klienditeeninduses! Iga päev avastame uusi ideid, otsime juurde hullumeelseid ja lahedaid kott-tooli ideid ja oleme avatud kõigile pakkumistele! 


Pušku pušku Meeskond

Suurim valik Eestis!

Kõik kott-toolid on valmistatud armastuse ja hoolega! Saadaval üle 1500 erineva kott-tooli variatsiooni, meie kott-toolid sobivad nii lastele kui Täiskasvanutele.

Raha tagasi Garantii!

Hindame kõrgelt kvaliteeti ja mugavust! Usume oma toodetesse ja pakume 14 päeva raha tagasi garantiid oma toodetele.

Praktiline mööbel!

Kõigil PuskuPusku kott-toolidel on eraldi sisekott ja väliskott. Tänu millele on graanulite väljapudenemine võimatu! Lisaks on tooteid lihtne graanulitega täita ning väliskott on eraldi pestav ja hooldatav.

Kontakt


 

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika