Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: [email protected]
Laienda filtreid
Ahenda filters

Soovitame!

Kott-toolid mudel

Suurus

Otstarve

Padjad

Padi Square 55
Stiilsed dekoratiivpadjad!Tutvustame teile meie kaunist patjade kollektsiooni, mis sobib kõigi meie kott-toolidega - Square 55. Padjad on suurepärased sisustusdetailid ning lihtsaim ja kiireim viis interjööri täiustamiseks, vürtsi või mugavuse lisamiseks. Patju ei ole kunagi liiga vähe diivanil ega ka kott-toolil. Dekoratiivpadjaga saab lisada hõlpsasti interjööri värvi ja särtsu. Padjad Square 55 on pestavad ja kerged, nii et saate neid oma majas kaasas kanda. Multifunktsionaalne mugavus ja ilus kõikjal, kus te ka poleks.

Padi Square 55

55x40 cm
Hind alates € 18 Vali kangas
Padi Square 65
Stiilsed dekoratiivpadjad!Tutvustame teile meie kaunist patjade kollektsiooni, mis sobib kõigi meie kott-toolidega - Square 55. Padjad on suurepärased sisustusdetailid ning lihtsaim ja kiireim viis interjööri täiustamiseks, vürtsi või mugavuse lisamiseks. Patju ei ole kunagi liiga vähe diivanil ega ka kott-toolil. Dekoratiivpadjaga saab lisada hõlpsasti interjööri värvi ja särtsu. Padjad Square 65 on pestavad ja kerged, nii et saate neid oma majas kaasas kanda. Multifunktsionaalne mugavus ja ilus kõikjal, kus te ka poleks.

Padi Square 65

65x45 cm
Hind alates € 21 Vali kangas

Suurim valik Eestis!

Kõik kott-toolid on valmistatud armastuse ja hoolega! Saadaval üle 1500 erineva kott-tooli variatsiooni, meie kott-toolid sobivad nii lastele kui Täiskasvanutele.

Raha tagasi Garantii!

Hindame kõrgelt kvaliteeti ja mugavust! Usume oma toodetesse ja pakume 14 päeva raha tagasi garantiid oma toodetele.

Praktiline mööbel!

Kõigil PuskuPusku kott-toolidel on eraldi sisekott ja väliskott. Tänu millele on graanulite väljapudenemine võimatu! Lisaks on tooteid lihtne graanulitega täita ning väliskott on eraldi pestav ja hooldatav.

Kontakt


 

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika