Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: [email protected]


Reklaam kott-toolid

Otsid pidevalt võimalusi, et oma brändi esile tuua ja sellega uusi kliente leida? Kuidas erinevatel üritustel ja festivalidel rohkem silma paista?Jim Beam, Taxify, Coca-Cola, Paulig, Malibu, Chupa Chups, Carlsberg, Palmolive, Beach Tennis Club, Somersby, Lays, Pepsi, DPD, Google, Bacardi, Perrier, KIA, Pringles – Kõik need ja paljud muud ettevõtted on seda edukalt juba teinud! Olgu selleks kott-tool trüki või tikandiga. Integreerinud seda oma reklaamikampaaniasse (ntx "Osta toode - Võida kott-tool") Esitlustel/degusteerimistel, puhkeruumides ja ka tööruumides... või üritustel, kus inimesed jagavad oma puhkehetki läbi Facebooki ja Instagrammi jäädvustades just seda mille peal nad lebotavad.

Berliinis asuv Goal Girlsi agentuur, Ühisprojekt

Berliinis asuv Goal Girlsi agentuur, Ühisprojekt

Selle projekti eesmärk pole mitte ainult töötada koos erinevate Saksamaa ja globaalsete kaubamärkidega, vaid ka anda oma panus erinevatesse liikumistesse ja vabaühendustesse.

Ergolain projekt Geoline'is

Ergolain projekt Geoline'is

Paulig

Paulig

Coca-cola pop-up shop

Coca-cola pop-up shop

Smėlio areen

Smėlio areen

Pitlane

Pitlane

Mõnusad tumbad SPA-s

Mõnusad tumbad SPA-s

Suurim valik Eestis!

Kõik kott-toolid on valmistatud armastuse ja hoolega! Saadaval üle 1500 erineva kott-tooli variatsiooni, meie kott-toolid sobivad nii lastele kui Täiskasvanutele.

Raha tagasi Garantii!

Hindame kõrgelt kvaliteeti ja mugavust! Usume oma toodetesse ja pakume 14 päeva raha tagasi garantiid oma toodetele.

Praktiline mööbel!

Kõigil PuskuPusku kott-toolidel on eraldi sisekott ja väliskott. Tänu millele on graanulite väljapudenemine võimatu! Lisaks on tooteid lihtne graanulitega täita ning väliskott on eraldi pestav ja hooldatav.

Kontakt


 

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika