Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: [email protected]


Kliendid meist

Jäta hinnang

Tiia Pottmann

Kirjuta: Tiia Pottmann 2021-05-01

Väga mugavad ja kaunid toolid, oleme tänulikud super teeninduse eest ????
Airi Kivi

Kirjuta: Airi Kivi 0000-00-00

Suur tänu Teile, mõlemad toolid on väga mugavad istumiseks ja lamamiseks :)
Jaana Aav

Kirjuta: Jaana Aav 0000-00-00

Super ägedad toolid on! Ilusad ja väga kvaliteetsed, soovitan kõigile soojalt.
Sirle Sipsik

Kirjuta: Sirle Sipsik 2020-04-28

Kvaliteetsed tooted! Olen väga rahul oma ostuga
Andres

Kirjuta: Andres 0000-00-00

Tellisin kotttooli lapsele sünnipäevaks. Tellimus jäi viimasele hetkele, kuid suurepärane meeskond tegutses kiiresti ning sünnipäevahommikuks oli üllatus võimalik lapsele üle anda. Kotttool ise vastas kõigile ootustele. Välimuse ja ehituse järgi pakub see rõõmu ja istumismõnu kauaks.
Klaire Leigri

Kirjuta: Klaire Leigri 2020-04-18

Noortekeskusele uut sisu ja nägu otsides soovisime oma noortele pakkuda parimat ja tulemus ületas sadu kordi meie ootused- innovaatilised, kerged ning mõnusate värvidega- just see, mida meie noored soovisid! Suured-suured tänud ülimeeldiva teeninduse ning supervingete kott-toolide eest!
Gerrit Lääne

Kirjuta: Gerrit Lääne 2020-04-18

Suurepärane ostukogemus! Näidistega tutvumisel sain väga meeldiva klienditeeninduse osaks ja kaup jõudis ootamatult kiiresti kohale. Tooted on väga ilusad ja kvaliteetsed, super!
Elina Kohv

Kirjuta: Elina Kohv 2018-05-23

Tellisin kaks erinevat kott-tooli, kujutasin ette neid palju suuremana, kui tegelikult aga mina ja mu tütar oleme väga rahul ostuga, soovitan soojalt kõigil! Rõdul on hea lebotada.
Mari-Liis Lukas

Kirjuta: Mari-Liis Lukas 2018-10-24

Razz on nagu kott tool ainult, et ta on ülimugav, pakkudes toetust kogu seljale ja püsides nii. Lisaks ei saa mainimata jätta kiiret teenindust. Olen väga rahul!
Heleri Teska

Kirjuta: Heleri Teska 2020-04-18

Kiire tarne ja abivalmis klienditeenindus! Tänud!
Marika Mägi

Kirjuta: Marika Mägi 2018-03-22

Kui loetud päevad enne sünnipäeva avastad, et kutsutud külalistele ei ole piisavalt istekohti, tuleb teha vaid hädaabikõne Pusku puskule ja Su mure saab lahendatud... Suur pai ja kniks Tõnisele - ülimeeldiv klienditeenindus ja kaup kohal vaid kolme päevaga!! Kott-toolid kerged, mugavad, stiilsed, kvaliteetsed!
Ülle Tammik

Kirjuta: Ülle Tammik 2020-04-18

Kott-Tool Sear OX Red-täpselt see toode, mis meil veel kodust puudu oli. Meeldib tooli kuju, et on seljatugi ja et püsib hästi vormis. Värv, just see mis meile tuppa sobib. Materjal, super-sobib nii tuppa kui õue. Ka terrassil mätsib kokku kiige värviga. Ja üleüldse, täiesti hetke ost ja täiega rahul!
Vastatud Pušku pušku

Vastatud: Pušku pušku

Super tänud tagasiside eest! :)


Google arvustused Facebook arvustused

Suurim valik Eestis!

Kõik kott-toolid on valmistatud armastuse ja hoolega! Saadaval üle 1500 erineva kott-tooli variatsiooni, meie kott-toolid sobivad nii lastele kui Täiskasvanutele.

Raha tagasi Garantii!

Hindame kõrgelt kvaliteeti ja mugavust! Usume oma toodetesse ja pakume 14 päeva raha tagasi garantiid oma toodetele.

Praktiline mööbel!

Kõigil PuskuPusku kott-toolidel on eraldi sisekott ja väliskott. Tänu millele on graanulite väljapudenemine võimatu! Lisaks on tooteid lihtne graanulitega täita ning väliskott on eraldi pestav ja hooldatav.

Kontakt


 

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika