Ostukorv
Ostukorv
0 Eur

Kasutajatingimused

Tooted


Toodetega tutvumiseks valige ülevalt menüüst teid huvitav tootegrupp.

Toodete loetelus on kanga tüübid, toote pilt, nimi, kirjeldus toote kohta, hind, kangavalik ning nupp “Lisa ostukorvi”.

Tellitav kogus on vaikimisi 1. Kui soovite antud toodet rohkem tellida, muutke ostukorvis kastis “Kogus” olevat numbrit.

Toote lisamiseks “Ostukorvi” vajutage nuppu “Lisa ostukorvi”.


OstukorvOstukorvis on Tooted, mis olete välja valinud ja mille tellimiseks soovi avaldanud (vt. Tooted).

Ostukorvis saate enne tellimuse saatmist muuta kogust või soovi korral toote ostukorvist eemaldada. Koguse muutmiseks kirjutage tulbad “Kogus” olevasse lahtrisse vastav number, mitu antud toodet soovite tellida. Toote eemaldamiseks vajutage toote nime all olevat nuppu  “Eemalda”.


Tellimuse saatmineTellimuse saatmiseks avage oma Ostukorv. Kui tellitavad tooted vastavad Teie soovile ning kontaktandmed on õiged, vajutage kirjale “Telli”. Seejärel lisatakse tellimus meie andmebaasi ning Teile on võimalus kohe maksta läbi "Pangalingi" või siis "Panga ülekandega". 

Andmete õigsus on eriti oluline, kuna sisestatud andmetel oleva isiku nimele ja aadressile saadetakse Teie poolt tellitud kaup.


Ettemaksuarve ei kohusta Teid veel arvet tasuma.

Juhul, kui loobute ettemaksuarve tasumisest, tühistame selle 14 tööpäeva möödudes.

Uus arve saadetakse Teile pärast uue tellimuse vormistamist.


 

Tellimuse täitmise aeg on ~14 Tööpäeva peale makse laekumist
Transport

 

Transport on Teie poolt sisestatud aadressile Kulleriga.

- Tava tellimustele tasuta Transport alates 100.- Tellimusest.

- Laomüügis toodetele on Tasuta Transport!

Kott-tool tuleb eemaldada pakendist kättesaamisel ja vältida selle ladustamist suletud pakendis. Kuna transpordi käigus võib kott-tool kokku puutuda niiskusega mis tekib temperatuuri erinevuse tõttu.  Siis kahjustuste vältimiseks tuleb toode suletud pakendist eemaldada. 


Arve tasumineMakstes läbi "Pangalingi" läheb Teie tellimus automaatselt täitmisele. Peale seda suunatakse Teid "Paysera" lehele, kus saate endale sobiva panga valida.


Valides "Panga Ülekande" saadetakse Teie poolt sisestatud e-posti aadressile koheselt ettemaksuarve, mille alusel saate tellimuse eest tasuda.


Arves on ära toodud nii Teie poolt tellitud tooted, kui ka Teie kontaktandmed kuhu tellimus saadetakse. Samuti on arves toodud meie firma andmed ning pangakontod kuhu saate makse sooritada.


NB! Vastavalt Võlaõigusseadusele (VÕS, 11.ptk.; paragrahv 213(4) ) on PuskuPusku.ee müügikeskkonnas 100% tootehinna tasumine soovituslik.


Garantii


Kott-toolidel on 24-kuuline garantii, mis kehtib alates kott-tooli ostmise kuupäevast. Garantii alla ei kuulu vale kasutuse tõttu tekkinud mehaanilised rikked.
Garantii alla kuuluvad tarnija tõttu tekkinud puudujäägid kvaliteedis.
Garantii alla kuuluvad kõik toote osad välja arvatud kott-tooli täide (graanulid), see tähendab toote sisu (graanulite kokkuvajumine on loomulik nähtus, seetõttu peab kott-tooli aja möödudes uuesti täitma).
Toote loomulikku kulumist või selle omaduse muutust ei loeta kvaliteedi puudujääkideks.
Müügijärgset hooldust ei pakuta kui toodet on valesti kasutatud või kui tooted on tarbija tõttu kahjustunud.
Garantii kehtib ainult järgnevate müügidokumentide olemasolul: käibemaksuarve/ostutšekk/toodete transpordi dokument.
Palun hoidke eelpool loetletud müügidokumendid alles ning ärge visake neid enne garantiiperioodi lõppu ära.


Kaupade tagastamine

Kaupade tagastamise soovil korral tuleb tarbijal järgida järgnevaid tingimusi: 

Vastavuses protseduuriga, mis on sätestatud kõikide 28 Euroopa Liidu liikmesriikide, Islandi, Liechtensteini ja Norra seadusandluses (Euroopa Parlamendi ja Konsuli direktiiv 1999/44/SC 25. mail 1999 tarbekaupade ja seotud garantiide teatud aspektide kohta ja Euroopa Parlamendi ja Konsuli direktiiv 2011/83/EU 25. oktoobril 2011 tarbijaõiguste kohta, millega muudetakse Konsuli direktiiv 93/13/EEC ja Euroopa Parlamendi ja Konsuli direktiiv 1999/44/EC, millega tunnistatakse kehtetuks Konsuli direktiiv 85/577 EEC ja Euroopa Parlamendi ja Konsuli direktiiv 97/7/EC) on tarbijal õigus tagastada saadud kaubad 30 päeva jooksul alates kättetoimetamise kuupäevast ja saada raha tagasi kogu tasutud summa eest. Tooted, millega tarbija ei ole rahul nende kuju, värvi, mudeli või täienduste tõttu, võetakse vastu ja vahetatakse tarnija poolt välja 30 päeva jooksul alates kätte toimetamise kuupäevast. Tagastamiskulud tasub tarbija.

Kaupade vahetus ja tagastus on lubatud tingimusel, et kaup on kasutamata, ei ole määrdunud või kahjustatud.


Tarbija peab tarnijat teavitama vahetuse või tagastuse soovist e-posti teel e-posti aadressil info@puskupusku.ee ning täpsustama, mis kaubad osteti, ostmise kuupäeva ja täitma kauba tagastamiseks vabas vormis oleva avalduse. 

Kui saadetis on kohale toimetatud kahjustunud pakendis ja kui saadetis sisaldab tooteid, mida tarbija ei ole tellinud või kui toodete arv ei vasta tellimusele peab tarbija sellest tarnijat teavitama viivitamatult. Tarnija on kohustatud praaktoote asendama tootega, mis on vastavuses kvaliteedistandarditega või andma toote eest raha tagasi. Kui saadakse praaktoode, siis maksab tarnija kullerteenuse eest, kes tuleb saadetisele järele ja tagastab raha, mille tarbija ostetud toote eest maksis.
Selleks, et tooted kulleri või saatmisteenuse abil tagastada peab tarbija enne kas pildistama või skannima toodete transpordidokumendi/arve/ostutšeki. 
Tarnijal on õigus tarbija poolt tagastatud tooteid mitte vastu võtta kui tarbija ei ole järginud reeglites kehtestatud tagastusprotseduuri.
Kui tarbija tagastab PRAAK toote, peab ta täpsustama kauba saatja aadressi (Myroom OÜ, Kopli 33, 10412, Tallinn) ja toote korrektselt pakendama, et see saatmise käigus kahjustada ei saaks.

Kui tarbija keeldub tootest, mis vastab kvaliteedistandardile, ei kuulu summa, mis on lisateenuste eest tasutud (kojukanne, kohapealne mööbli kokkupanek) hüvitamisele.
Tarbijal ei ole õigust toodete tagastamiseks kui on sõlmitud individuaalne leping individuaalse, spetsiaalse toote ostmiseks (näiteks ebastandardne suurus, eritellimusega tikand ja/või trükk kott-toolidel jne). Lisainformatsiooni saamiseks kirjutage palun e-posti aadressile info@puskupusku.ee.


Privaatsus ja andmekaitseKlientide isiklikud andmed ning andmed nende poolt sooritatud tellimuste kohta on rangelt konfidentsiaalsed ja nende sattumine kolmanda osapoole kätte on välistatud.


Teie isikuandmeid kasutatakse vaid tellimuste täitmiseks. Soovi korral on võimalus Teil oma kasutajakonto koos isikuandmetega meie andmebaasist kustutada. Selleks palume saata email info@puskupusku.ee vastava sooviavaldusega.

Pusku pusku © 2019 All rights reserved.