Suurim valik kott-toole Eestis!
Võta meiega ühendust!Tel: +372 534 02414E-mail: [email protected]
Laienda filtreid
Ahenda filters

Soovitame!

Otstarve

Kangas

Diivan Sofa Sunbed


Sofa Sunbed - mõeldud kuninglikuks puhkuseks ja täiuslikuks mugavuseks. See päevitustool, mis on loodud basseini ääres või terrassil lebamise armastajatele, Sunbedis saate lihtsalt oma lemmikraamatut lugedes, või oma lemmik limonaadi juues lõõgastuda. Sofa Sunbedile mahub lebotama rohkem kui üks inimene, see on 130 cm lai ja 1,8 meetrit pikk. Sofa Sunbed on valmistatud mugava seljatoega, selle sees olevad graanulid kohanduvad kehakujuga, nii et Teil on võimalik mõnusalt lõõgastuda.

Suurim valik Eestis!

Kõik kott-toolid on valmistatud armastuse ja hoolega! Saadaval üle 1500 erineva kott-tooli variatsiooni, meie kott-toolid sobivad nii lastele kui Täiskasvanutele.

Raha tagasi Garantii!

Hindame kõrgelt kvaliteeti ja mugavust! Usume oma toodetesse ja pakume 14 päeva raha tagasi garantiid oma toodetele.

Praktiline mööbel!

Kõigil PuskuPusku kott-toolidel on eraldi sisekott ja väliskott. Tänu millele on graanulite väljapudenemine võimatu! Lisaks on tooteid lihtne graanulitega täita ning väliskott on eraldi pestav ja hooldatav.

Kontakt


 

Meie veebileht kasutab küpsiseid, et parandada teie sirvimiskogemust statistilistel ja turunduslikel eesmärkidel. Klõpsates nuppu "Nõustun", kinnitate oma nõusolekut küpsiste kasutamisega. Lisateave küpsiste kohta: Privaatsuspoliitika